Харизма та сильний вокал: LP просто розгромила публіку на фестивалі ATLAS WEEKEND 2018

0
1280

Лора Перґоліцці, яка виступає під ініціалами LP, – американська співачка, автор-виконавець. Автор пісень для таких виконавців як Ріанна, Крістіна Агілера, Ріта Ора, Backstreet Boys, Шер, Джо Уолш, Cher Lloyd, Елла Хендерсон, The Veronicas та інших.

На києвському фестивалі ATLAS WEEKEND 2018, стала особливим хедлайнером. Ніхто не очікував, що публіка так тепло прийме співачку, на сцені відбувався аншлаг, всі раділи та кричали від захвату, виступила Лора на всі сто. Нагадаємо, що співачка минулого року двічі давала концерти у Києві. Спочатку на main stage з’явився гурт Atomic Simao, який своїм психоделічним виступом загіпнотизував публіку.

Проте найбільше на Atlas Weekend чекали на появу хедлайнера третього дня, харизматичну та талановиту американську співачку з італійським корінням Лауру Перголіцці, відому як LP.
Виконавиця, яка збирала аншлаги у Києві, давно полюбилась українському глядачу, тому її виступ викликав неабиякий ажіотаж. Люди у натовпі танцювали і співали разом зі співачкою усі композиції. LP виконала свої знайомі усім хіти – Someday, Other People і, звичайно, Lost on you.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here