“Хочу стати матір’ю!”: Ріанна відверто про стосунки зі своїм бойфрендом

0
620

З мільярдером з Саудівської Аравії Хасаном Джамілем поп-діва зустрічається вже близько двох років. Ріанна довго намагалася тримати стосунки у секреті, і навіть тоді, коли усі про це дізнались, старалась не афішувати подробиць. Однак, несподівано для усіх, для глянцю “Interview” в особі її колеги Сари Полсон зірка відкрито розповіла про їхні плани на майбутнє.
Відповідаючи на провокативні запитання, 31-річна Рі зізналася, що зараз дійсно закохана, а на питання про ймовірний шлюб віджартувалася: “Тільки Бог це знає. Ми плануємо і Бог сміється, чи не так?”. Також співачка розповіла, що понад усе у житті хоче стати матір’ю. Можливо, це відвертий натяк коханому, що Рі готова до одруження?

Раніше в інтерв’ю Ріанна розповідала про те, що її стосунки з Джамелем стали одними з речей, які змінили її баланс між роботою та життям. Вона почала ставити у пріоритет більше часу для себе.
“Я лише останні кілька років почала усвідомлювати, що потрібно виділяти час для себе, тому що від цього залежить ваше психічне здоров’я. Якщо ви не задоволені, ви не будете щасливі, навіть роблячи ті речі, які ви любите. Це буде відчуватися рутиною,” – каже зірка.
Співачка навіть поділилась подробицями про те, що у її календарі є позначка з літерою “Р”, що означає дні для неї. “Я зробила маленькі справи великими. До прикладу, ходити на прогулянку чи в продуктовий магазин. У мене також нові стосунки, і це дійсно має значення для мене”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here