Йосип Кобзон – мумія. Усі прихильники шоковані

0
2560

Шанувальники артиста Йосипа Кобзона шоковані його станом. Йосип Давидович Кобзон, що родом з Донецької області, заслужений співак Радянського Союзу, музично-суспільний діяч та викладач, людина, яка здійснила вплив на розвиток культури пострадянського суспільства, баритон.
Інтернетом промайнуло відео, де співак у досить важкому стані пересувається через концернту залу. Фрагмент було знято на творчому вечорі поета-пісенника Михайло Гуцерієва. Але, чомусь, його швидко видаляють з ресурсів.

Легендарний виконавець йшов за допомогою підтримки помічника. Точки зору прихильників розділилися. Хтось артиста підтримав, а хтось лайливо зауважив, що якщо, він розсипається, нехай сидить вдома. ЗМІ вже охрестили ситуацію назвою “Кобзон-мумія”, та з’явилися так звані “діагностики”, хто назвав такий стан початком кінця.
Та, у більшості своїй, все ж таки, люди проявили повагу та побажали Кобзону міцного здоров’я та скорішого одужання. Варто приєднатися до побажань, адже людина – жива легенда, рідкість у наші часи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here