Четвер, 13 Червня, 2024

Каньє Вест збентежив Кірстен Данст, зробивши її частиною своєї політичної агітації

Нещодавно Каньє Вест опублікував на своїй сторінці в Twitter рекламний колаж, пов’язаний, швидше за все, з його передвиборчою кампанією. На банері написано: Kanye 2020 Vision, а також вставлені фотографії людей різних рас. У тому числі фото акторки Кірстен Данст та головного редактора журналу Vogue Анни Вінтур.
Вест не пояснив, чому фотографії саме цих людей він вибрав для реклами. Але, очевидно, з ними він це не погодив. Кірстен дуже здивувалася, побачивши своє фото на банері Веста, вона написала йому: “Про що тут йдеться та чому я частина цього?” Але поки Каньє нічого не пояснив.


Раніше дружина Каньє, Кім Кардаш’ян, розповіла у своєму Instagram, що у її чоловіка біполярні розлади.
“Він чудова, але складна людина, до того ж артист та чорношкірий, він пережив болісну втрату своєї матері та зараз має справу з тиском, який тільки посилюється через його біполярний розлад. Ті, хто близький з Каньє, знають, що його слова не завжди збігаються з його намірами. Біполярний розлад не применшує та не знецінює його мрії та творчі ідеї. Це частина його геніальності, і, як ми бачимо, багато його мрії здійснилися”, – пояснила Кім та попросила ставитися до Каньє зі співчуттям.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles