Легендарна виконавиця «Simply the Best» коментує самогубство сина

0
618

Після кількох місяців мовчання, Тіна Тернер розповіла для BBC про трагедію своєї сім’ї.
На момент смерті, сину світової поп-зірки Крейгу Тернеру виповнилось 59 років. Тіло чоловіка знайшли у його власному помешканні у Лос-Анджелесі. За свідченнями поліцейських, Крейг помер від вогнепального поранення.
Коментуючи самогубство сина, Тернер зізналась, що досі не може зрозуміти причину його загибелі: «У нього усе було чудово, він знайшов своє кохання. Незадовго до смерті він розповів мені, що ніколи раніше не переживав такого сильного почуття до жінки. Він планував нас із нею познайомити. Це повинно було відбутись на святкуванні його дня народження у серпні».

Останнім часом усе налагоджувалось: він зробив ремонт у своїй квартирі, знайшов роботу та кохану жінку. Але також зірка пригадує, що усе життя Крейг був закритий у собі та почувався дуже нещасною людиною. «Моє єдине пояснення тому, що трапилось – йому було надзвичайно самотньо. Але я все одно не можу зрозуміти, чому він не зателефонував своїй дівчині, яка так його підтримувала?».


Співачка також розповіла, що їй завжди із важкістю вдавалось встановити близький контакт із сином. І лише зараз вона розуміє, що з ним могло відбутись щось жахливе незадовго до його смерті.
Варто нагадати, що у співачки залишився молодший син Рональд – від її другого шлюбу із Айком Тернером.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here