Майлі Сайрус познайомила свою нову “подружку” із батьками

0
1385

Популярна голлівудська співачка Майлі Сайрус знову опинилась у центрі уваги. Лише цього разу причиною всезагальної цікавості стало резонансне розлучення зірки із не менш відомим актором Ліамом Гемсвортом. Не минуло й року після офіційного заміжжя, як співачка вирішила знову щось змінювати у своєму житті. І годі й здогадуватись про справжню причину розриву, Сайрус вже наважилась познайомити свою подружку із батьками.
За усіма підозрами, нова «пасія» артистки є колишньою дівчиною одного із представників зіркового сімейства Кардаш’ян-Дженнер. І буквально таки до останніх кількох тижнів «подружка Сайрус» перебувала у стосунках зі своїм відомим партнером. Так, загадковою незнайомкою виявилась гаряча білявка та модель Кейтлін Картер, дещо старша за свою зіркову обраницю. І поки Майлі усе заперечує, факти говорять проти.

Спершу артистку запримітили за поцілунками на яхті зі своєю новоспеченою подругою, згодом, тобто зараз, мережа дізналась, що і знайомство із батьками залишилось позаду. І поки рідні Сайрус та Гемсворта невпинно переконували молоде подружжя зробити паузу у стосунках та до розлучення не доводити, волелюбна знаменитість вирішила взяти справу у свої руки.
Виявляється, не менш провокативна матуся співачки, Тіш Сайрус, стала на бік своєї революційної доньки. Іменита матуся, з огляду на все, не проти подібних стосунків. Навіть у силу того, що Майлі і досі перебуває в офіційному шлюбі із Ліамом Гемсвортом. Хоча той, у свою чергу, вже потроху наважується виходити на публіку без обручки на безіменному пальці лівої руки.

Варто зауважити, що наразі обраниця Майлі Сайрус особисто знайома лише із мамою знаменитості. Зустріч відбулась вчора, вісімнадцятого серпня, в одному із пересічних ресторанів Лос-Анджелесу. Тоді ж зіркове сімейство і запримітили надокучливі парараці, що не змогли пройти повз без кількох кадрів сенсаційного обіду.
За словами інсайдерів, Тіш Сайрус не надто вже й щаслива після серії прикрих рішень своєї доньки. Але, після довгих розмов, 52-річна мама співачки таки змогла стати на її бік, хоч і поборовши у собі дику неприязнь. Майлі цілком доступно спробувала пояснити, наскільки важливе місце у її житті займає Кейтлін Картер сьогодні. Без жодних обіцянок про завтра Тіш таки змогла прийняти усе як належне.

Варто нагадати, що чутки стосовно розлучення уже як культового зіркового сімейства почали ширитись мережею ще на початку цього місяця. І, не минуло так багато часу, як Ліам Гемсворт разом із Майлі Сайрус підтвердили прикрі плітки. Так, наразі ще не зайшла мова про офіційне розлучення, але колишні коханці уже припинили спроби намагатись жити разом далі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here