Майлі Сайрус змінила стиль музики: коментар співачки

0
332

Заміжжям зміни у житті голлівудської артистки не завершились. Допоки дівчина працювала над релізом свого нового альбому, її активність у соціальних мережах лише набирала обертів. І мовиться навіть не про одну публікацію на день.
Що ж, інстажиття таки вийшло для Сайрус «боком». Псевдопроінформовані заявили, начебто знають, якою буде назва наступного хіта від поп-зірки. Зважаючи на чутки, незабаром Майлі заспіває нову композицію «Про минулу ніч». Так зазначив один із прихильників зірки, прокоментувавши серію «нічних» фото знаменитості.

Сайрус не забарилась залишити коментар у відповідь: «Не вірно. Моє лайно трохи більш оригінальне». До слова, останній сингл від американської виконавиці отримав назву «Ніщо так не розбивається, як серце» – оприлюднений минулого місяця.
Що ж, чули ви чи ні, але ми нагадаємо. Востаннє Майлі Сайрус вийшла на публіку під час однієї із світський вечірок Лос-Анджелесу, разом зі своїм чоловіком. Власне тоді Ліам Хемсворт вперше привселюдно прокоментував недавнє весілля пари і розповів про всі труднощі подружнього життя. Точніше – їх відсутність.


«Дякую моїй неймовірній дружині. Ти – мій милий янгол», – промова із такими ніжними словами незабаром з’явилась у соціальних мережах поп-зірки. Не нею однією обійшлась Сайрус. Численні фото, нетипові для артистки, полонили її Instagram. Шанувальники не припиняють пророчити, що це може слугувати натяком на різку зміну стилю музики іменитої виконавиці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here