Мама Демі Ловато прокоментувала передозування доньки

0
533

Як повідомлялось раніше, 24 липня співачка Демі Ловато потрапила до лікарні з важким передозуванням наркотиками, де доволі тривалий час приходила до тями.
Новина про критичний стан доньки стала для Діани Де Ла Гарза, матері співачки, справжнім шоком. Про передозування їй повідомила асистентка знаменитості.

“Вона так швидко і плутано розповідала мені, що відбувається, що я майже нічого не розуміла, – каже матір співачки. А потім вона промовила найстрашніше: “У Демі передозування”. Я була просто шокована і дуже боялась задати єдине питання, але таки змогла вичавити з себе: “Чи з нею все гаразд?”, – ділиться переживаннями Діана Де Ла Гараза. – У відповідь я почула, що моя донька при тямі, але не розмовляє. Я вже розуміла, що все доволі серйозно”.

Відомо, що життя артистки врятував препарат Narcan (також відомий як “налоксон”), що є найефективнішою протидією наркотичним препаратам при передозуванні. Сама ж співачка раніше вже боролась із залежністю не лише від наркотиків, але й від алкоголю і близько шести років їй вдавалось себе утримувати від них.

«Коли я побачила доньку, вона була в критичному стані. Я сказала їй: «Демі, я тут. Я люблю тебе», вона почула мене і відповіла: « Я теж тебе люблю». З тієї хвилини я не дозволяла собі думати, чим все закінчиться. Два дні ми і гадки не мали, вибереться вона чи ні, настільки все було погано», – каже мама артистки.

Наразі співачка вже покинула клініку й зосередила усі свої сили на реабілітації та відновленні здоров’я після інциденту, що мало не відібрав її життя.
“Моя донька зараз жива завдяки мільйонам людей, які присвятили їй свої молитви,” – так висловила подяку матір артистки усім, хто підтримував її та доньку увесь час.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here