Maroon 5 може не потрапити на найочікуванішу подію року

0
397

Незабаром найбільш очікувана спортивна подія року в США – Super Bowl Halftime Show. Але не тільки для пересічних американців, але й для іменитих музикантів. Адже, як відомо, у перервах між таймами на стадіоні з’являються винятково найпопулярніші виконавці країни.
Минулоріч удостоїлись презентувати свої нові альбоми перед футбольними фанами Леді Гага, Кеті Перрі та гурт Coldplay. До Super Bowl Halftime Show-2019 уже готується усім відомий Maroon 5. Тим не менш, ходять невтішні чутки, що гурт разом зі своїми гостями не зможе потрапити у потрібний час до Атланти – де й відбудеться очікуваний чемпіонат 2019 року.

Подейкують, причини зовсім не у тісному робочому графіку бой-бенду. Цілком можливо, справа може виявитись у підтримці багаторічного протесту квотербека Коліна Каперніка проти жорстокості американської поліції. Колишнього футболіста також підтримала голлівудська селебріті Cardi B, публічно висловивши своє занепокоєння злободенною проблемою.
До слова, розпочав свій протест екс-квотербек Колін Капернік ще у 2016 році – коли привселюдно став на коліна під час Державного гімну. Минуло два сезони, а «бунт Каперніка» досі залучається підтримки усе нових зірок шоу-бізнесу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here