Metallica пожертвували 100 тис. доларів на благодійність

0
597

Рокери пожертвували своїм гонораром, аби допомогти жертвам трагедії, яка відбулася нещодавно в США, штат Каліфорнія. Як повідомляє видання Music News, вони передали 100 тисяч доларів двом різним фондам, що займаються допомогою для людей, які вижили під час пожеж.
Гурт зробив це у рамках свого власного благодійного фонду, «All Within My Hands». Він був створений 2017 року, й запозичує назву з одної із пісень Metallica.
Прес-секретар фонду поділився подробицями у своєму Фейсбук-акаунті: «Наша організація зробила пожертву у розмірі 50 тисяч доларів для фонду громади Північної долини та Фонду пожежної охорони в Лос-Анджелесі. Обидва агентства надають допомогу жертвам у центрах евакуації, забезпечуючи їх всім необхідним”.

До того ж, у пості фанатів гурту заохочують допомагати постраждалим всім, чим можуть: грошами, їжею, одягом, часом або наданням тимчасового житла.
Крім Metallica, своїми коштами пожертвували знаменитості Сандра Баллок, Елен Дегенерес, Белла Хадід, Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт. Разом їх внесок склав близько 500 тис. доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here