Надя Дорофеєва показала нове стильне фото зі своєю мамою

0
948

Не секрет, що 29-річна Надя Дорофеєва має відмінне відчуття моди і, як виявилося, це передалося їй по материнській лінії. Учасниця гурту “Время и Стекло” показала новий знімок зі своєю мамою Ольгою: красуні вразили своїм стилем та вмінням позувати.
Як відомо, Надя бачиться з мамою не так часто, як хотілося б, адже Ольга Дорофеєва проживає у Криму – на батьківщині співачки. Та коли мама приїжджає, учасниця гурту “Время и Стекло” перебуває на сьомому небі від щастя: вони влаштовують собі примірки у “So DoDo”, гуляють, багато фотографуються.
У своєму Instagram Надя показала новий спільний знімок з мамою. Ольга Дорофеєва постала у джинсовому стилі та в окулярах, а Надя з’явилася у кадрі “на спорті”: у приталених лосинах та світшоті оверсайз. Мама з донькою, як подруги, позують на фото, загадково дивлячись у сторону.

View this post on Instagram

Мама приехала ? @mama.dorofeeva

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Користувачі одразу “обдарували” Дорофеєвих щирими компліментами: “Такі красиві і стильні”, “Стильняги”, “Як подружки”, “Мама і дочка разом, що може бути краще”, “Мама на стилі і Додо на стилі”, “Твоя мама і ти просто богині краси”, “Дуже круті”, “Як ви класно виглядаєте разом”, “Ви дуже схожі”, “Нереальні”, “Кайфове фото”.
Також у Insta-stories вчора Надя показала, які примірки вони з мамою собі влаштували. Відтак гардероб Ольги Дорофеєвої точно поповнився новими модними речами з недешевого магазину доньки “So Dodo”. Надя стала особистим стилістом мами і давала їй на примірку різні варіанти луків.

Нагадаємо, що цьогоріч Надя Дорофеєва та Олексій Завгородній вже вдруге стали тренерами вокального шоу “Голос. Діти”. Перемогу здобув їхній підопічний, 12-річний Олександр Зазарашвілі з Грузії.
Мама співачки також завітала на фінал проекту, аби підтримати свою доньку у якості тренера. “Голос. Діти”, як бачимо, об’єднує сім’ї, де діти не лише маленькі, а й дорослі, як Надя Дорофеєва.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here