Найпопулярніші артисти країни Monatik та Надя Дорофєєва готуються випустити спільну пісню

0
806

Відомі українські артисти MONATIK і солістка групи “Время и Стекло” Надя Дорофєєва заявили про спільну музичну колаборацію. Цією новиною артисти поділилися в студії телепрограми “Світське життя” з Катею Осадчою на телеканалі “1+1”.
Автором треку “Глубоко …” виступив MONATIK. Як зізналися артисти в інтерв’ю Каті Осадчій, ідея спільного синглу виникла ще на зйомках телепроекту “Танці з зірками”. А вже під час новорічних святкувань MONATIK презентував демо-версію спільного синглу Наді Дорофєєвої та продюсерському центру MOZGI Entertainment.
“Я вже давно глибоко повірив в те, що цей дует рано чи пізно повинен був відбутися. Це відбулося!!! Він свіжий і небезпечний, як і сама пісня. Вона може надовго засісти глибоко в думках. Те, що зараз відбувається з нами – я звик співати один, вона звикла співати з безмежно талановитим Позитивом. Але сьогодні час колаборацій, неординарних експериментів. У моєму розумінні цей був вдалим, з огляду на те, що ми всі отримали величезну насолоду від процесу” – зазначив MONATIK.
MONATIK – талановита, справжня, глибока людина і артист з шаленою віддачею. Кожен раз нам було цікаво просто розмовляти, зустрічаючись за лаштунками концертів і проектів. Глибоко в душі я завжди знала, що наш дует – це питання часу! І була рада, коли він запропонував спільну роботу. “Глубоко …” – особлива пісня, яка зачепила мене з першої секунди. Вона таємнича, сексуальна, небезпечна, про божевільний потяг, який не зупинити
Артисти відвідали студію “Світського життя” відразу ж після повернення зі зйомок кліпу, які проходили на Лазурному березі Франції. Режисером відео виступила Таню Муінне. Реліз спільного треку, а також кліп на даний сингл, заплановані на липень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here