“Не впізнати”: Селена Гомес радикально змінила імідж

0
636

Не так давно у житті іменитої поп-діви розпочалась «біла полоса». Шанувальники Селени Гомес більше року очікували на її публічну появу. І, нарешті, співачка цілком оговталась від психологічних недуг та із впевненістю вийшла на голлівудський червоний хідник. Що цікаво, за останні кілька місяців подібне трапляється далеко не вперше.
З огляду на все, Селена Гомес і справді полишила усі негаразди у минулому та попрямувала вперед. Мовиться про славнозвісну доріжку чи це всього лише метафора радикальних змін – артистка яскраво усе підкреслила неочікуваними змінами іміджу. Завжди по-підлітковому вбрана Гомес нарешті «виросла» із колишнього стилю і звернула увагу на більш екстравагантні аутфіти.


Відтак, не на жарт здивувала своїх прихильників. Як одна із найвідоміших користувачів мережі Instagram, знаменитість не полишила спокуси оприлюднити ексклюзивний кадр у власному блозі. Як результат – під публікацією буквально таки полився шквал коментарів. Звісно, що фанів не змогла не здивувати радикальна зміна поп-діви.
Варто зауважити, що Селена Гомес і досі намагається поводитися більш ніж стримано. Хтось переконаний, що уся справа в тому, що зірка таки не оговталась від затяжної депресії. У будь-якому разі, не обходиться й без тих, що заявляють, себто подібна поведінка всього лише частина нового образу Селени Гомес. З огляду на останню появу у світлі, співачка продовжила змінювати зовнішній вигляд.


Здивувала новим модним рішенням Гомес на одній із каліфорнійських урочистих подій, що відбулась днями раніше. За образ дівчина обрала класичну та милу сукню водночас, чорного кольору. Таким чином, співачка вкотре довела, ніби «вона вже не та, що раніше». А, разом з тим, її сьогоднішню більше нічого не пов’язує із минулим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here