“Немов діти”: Віра Брежнєва зачарувала милим кадром з Меладзе

0
3369

Коли є справжнє кохання, то вік ніколи не стане перепоною. Ось уже п’ятий рік на власному прикладі це доводить зіркове подружжя, 37-річна співачка Віра Брежнєва та 56-річний музичний продюсер Костянтин Меладзе. Різниця у 19 років не стала на заваді їхньому одруженню, не зважаючи на те, що Віра виховує двох доньок від попереднього шлюбу.
Про союз Меладзе та Брежнєвої говорять багато. До прикладу, два місяці тому чоловік святкував День народження, а Віра не привітала його у Instagram. Фани одразу почали нервувати і зробили висновок, що подружжя розійшлося. Співачка ж одразу чутки спростувала, зазначивши, що привітала його особисто, а не у мережі.
На своїй сторінці Брежнєва поділилась їхнім новим спільним зворушливим знімком, де Костянтин тримає її на спині, а вона щиро сміється. І хоча кадр чорно-білий, від нього лине шалена позитивна енергетика, що й відзначили підписники зірки у коментарях.
“Скільки ніжності і кохання в цьому фото”, “Найкрасивіша пара”, “Ой, який кадр”, “Незважаючи на те, що фотографія чорно-біла, в ній багато тепла і світла”, “Ви приголомшливі! Обожнюю ваші спільні фото! Особливо помічати, який Костянтин щасливий поруч з вами!”, “Віро, які ж ви милі”, “Щастя вам! Ви прекрасна пара” – пишуть шанувальники.
Під знімком Віра розповіла, що її нова пісня “Любите друг друга” 20 тижнів протрималась у російському хіт-параді, а отже отримає премію “Золотой Граммофон”. Нагадаємо, що Брежнєва родом з Дніпропетровської області, а у інтерв’ю з В’ячеславом Манучаровим заявила, що не вважає себе українською співачкою.

Зараз шлюбом Костянтина та Віри захоплюється чимало людей. Багато хто не розуміє співачку через такий її вибір. Меладзе, як і Віра, також був одружений і має трьох уже дорослих дітей. Та ця дорослість не заважає подружжю інколи забувати про все на світі і просто бути милими дітлахами, як на цьому чорно-білому фото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here