Невдале тату Гранде – не сила стримати сміху

0
1062


Навіть у виконавиці зі світовим іменем не все так гладко у житті, як інші думають. Попри усі стереотипи, зіркам таланить не завжди. Із тату-майстрами теж. Аріана Гранде не стала винятком. Співачка, що лише нещодавно здобула шалену популярність завдяки мегахітовій композиції «7 rings», встигла вляпатись у прикрий інцидент.

Татуювання із неабияк глибоким для виконавиці значенням перетворилось на японське барбекю. Принаймні, це зауважили інтернет-користувачі одразу після оприлюднення в Twitter кадрів від Гранде із новим тату. Символічно. Повинно було би бути. Але вийшов масштабний фейл, що вмить облетів мережу.
Вона то гадала, що з японської надпис перекладається як «7 перснів». Тобто, на долоні співачки була запланована назва її нової пісні та символ дружби загалом. Що ж, результат не те, щоб бажав чекати кращого. Краще б його взагалі не було, зважаючи на безглузду помилку у перекладі.


А вся справа в тому, що тату-майстер лише забув додати кілька важливих знаків. Тільки-но прихильники повідомили Гранде про похибку, дівчина негайно видалила фото зі свого Instagram. Але було надто пізно.

Нагадаємо, ще цього місяця співачка випустила стрімовий кліп до пісні «7 rings». Гучна вечірка із кращими подругами блискавично здобула популярність. Станом на сьогодні, ролик переглянуло більше ста мільйонів користувачів. Не дивно, що знаменитість так бурхливо відреагувала на невдачу із тату. У будь-якому разі, вдала наколка не спричинила би такого галасу у соціальних мережах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here