Невдале тату Гранде може збагатити співачку на 1,5 млн

0
802

Помилка у японському татуюванні світової поп-зірки Аріани Гранде неабияк сколихнула мережу. Артистка лише хотіла зробити символічний крок на честь своєї останньої мегахітової композиції про дружбу «7 rings». Але результат перевершив усі очікуванні.


Кілька обізнаних шанувальників зауважили, що японський ієрогліф далекий від значення «сім перснів». Гриль-барбекю – ось що з’явилось на долоні знаменитості. А справа у тому, що тату-майстер лише забув додати один «незайвий» штрих. Відтак, зміст змінився радикально.
Тільки-но співачка усвідомила такий привселюдний фейл, одразу видалила зі своїх сторінок у соціальних мережах усі фото татуювання. Але виявилось надто пізно. Фани і не тільки уже встигли зберегти курйозні кадри та, навіть, оприлюднити на своїх пабліках кумедне зрівняння із решіткою барбекю.


Невезіння Аріани тривало недовго. Зовсім згодом одна із іменитих студій по лазерному видаленню «наколок» звернулась до зірки із вельми привабливою пропозицію. Безкоштовне видалення тату ще й із оплатою у розмірі 1,5 мільйони доларів. Єдина умова – періодичні фотозйомки для LaserAway упродовж року. Так чи інакше, співачка поки не дала жодних відповідей: ні схвальних, ні категорично негативних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here