Нова публікація Селени Гомес за мить зібрала мільйони лайків

0
319

Нікого не здивуєш, що зіркове життя завжди посідає перші позиції серед популярності у мережі. Особливо це стосується тих знаменитостей, що тривалий час перебували осторонь від публічності. Серед них опинилась Селена Гомес, у свій час одна із найвідоміших жінок в Instagram, що зникла з великих екранів через затяжну депресію.
Хоча й Аріані Гранде вдалось випередити улюбленицю усіх підлітків, Гомес зібралась із силами та впевнено повернулась до жорсткої арени світового шоу-бізнесу. Як результат, рідкісне для соціальних мереж співачки фото сколихнуло світ та чи не одразу почало збирати мільйони вподобань.


Не минуло і кількох днів, як під «свіжою» публікацією Селени Гомес в Instagram опинилось вражаюче число у розмірі одинадцяти мільйонів лайків, і на цьому не все. Коментарів під світлиною теж залишилось немало. У будь-якому разі, до життя у соціальних мережах Гомес повернулась з упевненістю.
Так чи інакше, фото виявилось аж надто повсякденним, якщо його так можна охарактеризувати. Ледь укладена зачіска із невимушених кучерів, біла майка із стриманим декольте та непомітний макіяж. Усе за класикою жанру зіркових селфі, хоча й результати не можуть не вражати.

View this post on Instagram

Life’s a beach. Cali Exotic by @pumasportstyle.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on


З огляду на все, прикрі сторінки із життя поп-діви далеко позаду. Лікування у клініках і душевний неспокій, на щастя, теж. Складно не зауважити, що із кожним днем Селена Гомес виглядає усе краще і краще, особливо ж це помітно на останній фотопублікації.
Втім, незважаючи на все, співачка і надалі залишається однією із найвідоміших зірок мережі Instagram, хоча й світлинами ділиться на диво рідко. Можливо, саме у цьому полягає таємниця її напрочуд високих рейтингів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here