“Обійшлось без хабара?”: Dr Dre хизується успіхами доньки

0
276

Один із найуспішніших бітмейкерів Сполучених Штатів та й світу загалом нерідко ділиться успіхами своїх талановитих дітей, яких, до речі, у репера нараховується семеро. Попри свою наочну брутальність, Dr. Dre відомий усім як люблячий та уважний багатодітний татусь. Ба більше – виконавцю ніяких грошей не шкода задля щастя дітей, навіть якщо ці гроші не такі вже й «чесні». А звідси детальніше.
Тільки-но донька репера успішно вступила до престижної академії фільммейкерів, що у Лос-Анджелесі, як Dr. Dre одразу опинився під прицілом громадськості. Усі одразу задались запитанням, наскільки прозоро пройшла вступна кампанія дитини зіркового батька. Не без підстав. Сам Dr. Dre зізнається у мережі, що зробив пожертву до фонду академії у розмірі сімдесяти тисяч «зелених».

View this post on Instagram

I love my daughter’s shirt

A post shared by Dr. Dre (@drdre) on


Не зважаючи на таку щедрість, репер та його донька впевнено заявляють, що подібна благодійність залишилась благодійністю та жодним чином не вплинула на рішення приймальної комісії академії. Так чи інакше, світовий лідер джі-фанку не квапиться підтверджувати плітки. Dr. Dre твердо переконаний, що його дівчинка Трулі Янг вступила до каліфорнійського університету «цілком самостійно та без жодних протиправних дій».
Сама ж новоспечена студентка теж вирішила не мовчати та продовжила полеміку батька у мережі Instagram. Янг повторно оприлюднила світлину свого татуся про її вступ до кіношколи, розмістила фото у сторіс та додала: «Моя виснажлива праця окупилась. Я їду до академії фільммейкерів».

View this post on Instagram

Daddy Daughter Day at our new house @trulyoung

A post shared by Dr. Dre (@drdre) on


Варто зазначити, що скандал стосовно крупного пожертвування Dr. Dre у фонд університету розгорівся лише після вступу Трулі Янг до вузу. Втім, кошти були нараховані ще у 2013 році та спільно із іншим музичним магнатом Джиммі Йовіном. Тоді ж одну із споруд навчального закладу було названо на честь іменитого репера, Dr. Dre.
У будь-якому разі, практика пожертвування у фонди університетів аж надто поширена у Сполучених Штатах. Нерідко батьки, чиї діти планують вступати до того чи іншого вузу, заздалегідь займаються благодійністю, щоб згодом не виникло жодних труднощів із приймальною комісією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here