П’ятірка найгірших воз’єднань музичних гуртів

0
790

Коли музикальні гурти припиняють свою кар’єру на піку слави, здається, що ще стільки потенціалу не використано. Фани скандують: давай ще, ще більше! Та мало хто замислюється над тим, що, якщо воно скінчилося, то це лише на краще. Ось вам п’ятірка найгірших реюніонів. Список розпочне The Smith.

Вже дорослі дядьки з гурту вирішили об’єднатися заради того, щоб дати концерт з оркестром та виконати хіти минулих літ. Та, в одну річку двічі не увійдеш, дорослих вже дядечок, очікував провал.
Ось мале нагадування про те, якими вони були на піку слави у 80-х роках.

Далі у списку The Doors. Гурт був заснований у 1960 році, віртуозні музиканти, талановиті люди, – професіонали, що знали свою справу. Вони спричинили серйозний вплив на рок-музику свого часу.
Після смерті Джима Моррісона у 1971 році гурт припинив роботу. Але потім до гурту прийшов Культ Ян Астбері та Стюарт Копланд, музикант  що грав у гурті The Police до цього. Обурений ударник з першого складу Джон Денсмор заявив, що не хоче мати із цим справу. Отже, гурту не вдалося зажити колишнім життям.

Далі продовжують руйнувати приємні спогади про прекрасні часи гурт East 17. Бойз-бенд перетворився на мужик-бенд. Хлопчики вирісли з коротеньких штанців, ангельскі личка перетворилися на мужицькі пики, а вони продовжують співати про коханнячко 17-річних дівчаток.

Під номером чотири маємо Sugababes. Виявляється, що солістки гурту змінювалися після виходу кожного нового альбому. Вже з “надцятої” спроби гурт таки створився саме під назвою, якою ми їх знаємо.
Потім гурт знову припинив свою роботу. У 2010 році дівчатка підросли до тіток, та вирішили знову співати, але, справа у тому, що із цукро-дівчиськ вони перетворилися на дорослий рафінад. І гурт вже не мав того успіху, що був раніше.

Далі завершить сумну історію гурт під номером п’ять All Saints. Дівчата розірвали публіку на шматки у далекому 2001 році. Вони не відставали від не менш гарячих дівчиськ з гурту Spice Girls. Потім, на якийсь час робота була припинена.
З якихось невідомих причин у 2006 році бенд випустив новий альбом, який з тріском провалився. Солістки заріклися, що більше не сунуться у великий шоубіз. Та, у 2014 році все одно вирушили у турне із Backstreet Boys, чим трішки виправили репутацію.

Нехай минуле лишиться у минулому! Треба йти далі. Щасливий той, хто це зрозумів. А, той, хто так і не переріс себе самого, нажаль, приречений лишитися на дні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here