“Після 8 років ворожнечі”: Мадонна і Леді Гага нарешті помирились

0
1033

Цьогорічна премія “Оскар” принесла у голлівудський шоу-бізнес чимало прекрасних моментів. Відтак, американські поп-діви Мадонна та Леді Гага знайшли спільну мову після 8 років “холодної війни”. Причиною цьому слугувала пісня Леді Гаги “Born This Way”, яку зірка випустила у 2011. Тоді Мадонна звинуватила епатажну співачку у плагіаті її композиції “Express Yourself” 1989 року.
Після урочистої церемонії, на якій Леді Гага отримала статуетку за пісню “Shallow”, яку виконала з Бредлі Купером у стрічці “Народження зірки”, співачка попрямувала на вечірку, приурочену “Оскару” від Мадонни. Там місцеві журналісти встигли сфотрафувати двох зірок на цікавому білому фоні. Вони разом позували як добрі приятельки. 60-річна Мадонна обійняла Леді Гагу та від щирого серця привітала колегу.


“Не пов’язуйте своє життя з італійськими дівчатами,” – жартівливо підписала світлину Мадонна. Фани обох зірок дуже зраділи, коли дізналися, що співачки знову подруги: “Нарешті мир!”, “Це фото стане найулюбленішим у моєму житті”, “Круто бачити цих двох знаменитостей разом! Я так рада, що вони живуть в один час”.
Леді Гагу з самого початку кар’єри порівнювали з Королевою поп-сцени через її постійну зміну іміджу, безстрашність, бажання експериментувати. Одного разу Гага у одному документальному фільмі прокоментувала ситуацію, що склалась між нею і Мадонною через так званий плагіат: “Отже, я завжди захоплювалась Мадонною. І я все ще захоплююся нею, що би вона не думала про мене. Я просто хочу, щоб Мадонна підштовхнула мене до стіни, поцілувала мене і сказала, що я лайно”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here