“Присвяти один одному”: Настя Каменських показала, як вони з Потапом знімали кліпи про кохання

0
467


Вони довго приховували свої почуття і хотіли вберегти їх лише для себе, та настав момент, коли Потап і Настя вирішили: слід розповісти про своє кохання світові. І, як заведено у музикантів, зробити це вони вирішили саме завдяки музиці. Весною пара презентувала дві романтичні композиції і два кліпи до них, присвятивши їх один одному.
Після виходу пісні та кліпу NK під назвою “Обіцяю” громадськість не припиняла обговорювати, кому ж Настя пообіцяла “бути морем, небом зоряним, любити, піклуватися, завжди підтримувати та надихати”. У своїх інтерв’ю співачка ще більше підігрівала інтерес публіки, коли зазначала, що це відео є присвятою важливій для неї людині.

Усе стало на свої місця після виходу пісні Потапа під назвою “Константа”. Прем’єра кліпу відбулася вранці 23 травня, саме у день весілля закоханих. На відміну від відео Насті, де вона стає частиною всесвітньо відомих картин та скульптур, відео Потапа більш приземлене і показує їх з Настею такими, які вони є.
У “Константі” продюсер, власне, показав ранок перед весіллям, коли вона з NK разом збираються на церемонію. Потап вбирається у вишуканий чорний костюм, а Настя надихає його, ходячи у спокусливій білій білизні нареченої. Вони багато сміються, цілуються і просто радіють, що вони разом.

За два місяці після весілля Настя вирішила показати у своєму влозі на Youtube бекстейдж зі зйомок відеоробіт. Як виявилось, і “Обіцяю”, і “Константа” знімали в один день і навіть у одному павільйоні. За словами тепер вже подружжя, ці відео прямо пов’язані між собою, у них Потап і Настя показали свою безмежну любов один до одного.
У влозі NK навіть відкрила маленьку таємницю, якої до цього ніхто не знав: у її кліпі “Обіцяю” на фрагменті з фрески Мікеланджело “Створення Адама” саме їхні з Потапом руки тягнуться назустріч.

На своїй особистій сторінці у Instagram Каменських пише: “Сьогодні ви зможете зазирнути за лаштунки того, як знімалися дві зворушливі історії, які стали єдиним цілим. В бекстейджі відображені найчарівніші, казкові моменти, а кожен кадр переповнює ніжність. Все настільки по-справжньому, настільки щиро і чесно, тому що натхненне великим почуттям нашої любові”.
Фани зіркового подружжя неймовірно розчулені щирістю та відвертістю Потапа і Насті. Як їм вдавалося стільки часу приховувати свої стосунки, але водночас бути найщасливішими, не розповідаючи про це нікому, досі залишається загадкою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here