Ріанну було помічено на мільярдерському відпочинку в Італії

0
354

Вона зуміла обігнати Мадонну за кількістю статків та стати найбагатшою виконавицею сьогодення. Але на цьому розкішне життя Ріанни не завершилось. За кілька днів після присвоєння особливого титулу співачка подалась на відпочинок до Італії, та не з абиким, а із своїм бойфрендом-мільярдером. Статус необхідно підтверджувати, вона ж це робить яскраво.
Звісно, папараці не змогли оминути повз увагу фешенебельні канікули іменитої пари у Європі, зафіксувавши кілька пікантних моментів Ріанни із Гаасом Хамелем. Усе, як із картинки: Італія, узбережжя Амальфі та «ідеальний» кавалер із товстим гаманцем. Про що ще можна мріяти, коли ти вже чи не найвідоміша виконавиця у світі. Що найбагатша, так це без жодних сумнівів.

Згідно з чутками, відпочинок у пари пройшов у неабияк фешенебельному форматі. Цими днями закоханих було помічено на яхті-ресторані Lo Scoglio у Nerano з групою людей, ймовірно, близькими та рідними. Відтак, виникає запитання, чи не планує Гаас Хамель робити пропозицію своїй зірковій коханій. Залишається тільки сподіватись, що зовсім скоро у мережі з’являться бодай якійсь відповіді.
Варто зауважити, що Ріанна та Хамель разом уже як два роки. Принаймні, на публіці. Вперше ж їх було помічено удвох на відпочинку в Іспанії, ще у червні 2017-го року. Хоча й інсайдери переконували, що до того моменту вони зустрічались уже як місяцями. «Вона оберігала його від сторонніх очей, разом вони були ще із січня», – пояснюють близькі пари.

Подейкують, ще із перших днів у Ріанни та Хамеля було усе більш ніж серйозно. Вони приділяли максимум уваги один одному. До того ж, намагались тримати свої стосунки у таємниці, щоб уникнути зайвих обговорень. Разом з тим, не варто відкидати того факту, що вони і справді гармонійна пара. Вона – найбагатша виконавиця зі статками у розмірі 600 мільйонів доларів. Він – звичайний мільярдер із багатством у 1,9 мільярда.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here