Ріанну офіційно визнали найбагатшою у світі музиканткою

0
666

Ні для кого не секрет, що Ріанна, окрім музики, багато чим займається. Актриса, модель, а віднещодавна ще й дизайнерка досягла того моменту, коли журнал “Forbes” визнав її найбільш оплачуваною співачкою в музичній індустрії! 31-річна Ріанна обігнала Бейонсе, Тейлор Свіфт і Селін Діон.
Статки зірки оцінили у 600 мільйонів доларів: вона очолила список найбагатших музиканток світу. Видання заявило, що велика частина коштів Ріанни була надбана через її прибуткове партнерство з розкішною компанією “LVMH”, з якою вона запустила свою лінійку косметики “Fenty Beauty” у 2017 року.

Разом з “Fenty Beauty” Ріанна розширила горизонти, створивши марку нижньої білизни “Savage x Fenty” з групою “Tech Style Fashion”. І найочікуванішою подією у дизайнерській кар’єри зірки стало започаткування власної лінії одягу “Fenty”, яку вона презентувала у травні у Парижі разом з французькою компанією “LVMH”.
“Вони зробили мені таку пропозицію, що відмовитися було неможливо, тому що “LVMH” – це машина. Бернард Арно (генеральний директор компанії) був настільки захоплений. Він довіряв мені і моєму баченню,” – сказала Ріанна про свою лінію одягу журналу “The New York Times Style”.
Лінія одягу, яку зірка запустила 22 травня, відповідно передбачає й розширення її багатства. Це ставить Ріанну попереду багатьох її однолітків у музичній індустрії. Друге місце після Ріанни посіла Мадонна, яка, як повідомлялося, володіє сумою у 570 мільйонів доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here