Рідкісне фото Cardi B із чоловіком і маленькою донькою

0
484

Іменита американська реп-зірка та знатна феміністка не часто радує своїх прихильників родинними світлинами. Втім, скандальна і провокативна Cardi B таки може бути зворушливою. Хоча й це зовсім не стосується її стилю виконання.
Реперка, що наприкінці минулого року вразила світ промовистим кліпом на тему місця жінки у суспільстві, розповіла про власне становище у сім’ї. Cardi B наважилась оприлюднити на своїй офіційній сторінці в Instagram милий кадр із чоловіком та донькою, якій сьогодні лише виповнилось три місяці.

View this post on Instagram

PUNTA CANA ❤️ @offsetyrn KK 3 month old

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on


Що цікаво, одразу після народження дитини Cardi B подалась на зйомки епатажного ролику до пісні «Money». Перед об’єктивами камер, а, відтак, і перед армією шанувальників знаменитість зайнялась грудним вигодовуванням.

View this post on Instagram

MONEY MUSIC VIDEO OUT NOW!!!!??? Link on Bio!

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on


На цей раз, співачка вирішила уникнути зайвого епатажу. Cardi B у ролі молодої матусі та люблячої дружини – такою її можна побачити лише зрідка. Подібний «стиль» і чоловіку Cardi B, реперу Offset, теж не надто пасує до загального образу. У будь-якому разі, це вкотре підтверджує, що зірки у реальному житті зовсім не такі, якими ми їх звикли бачити на великій сцені чи телеекранах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here