“Різдвяна історія”: Тіна Кароль навчить українців мріяти, як у дитинстві

0
643

Просто під час концерту будуть розіграні цінні новорічні подарунки. Популярна українська співачка Тіна Кароль оголосила про щорічне свято, яке відбудеться напередодні Нового року і пройде під назвою “Різдвяна історія з Тіною Кароль”.
Так, спільно з телеканалом 1+1 та проектом “Здійсни мрію”, співачка запрошує всіх своїх шанувальників зустріти Новий рік і Різдво на великих святкових галаконцертах, які відбудуться 22 грудня (16-00 і 20-00), 23 і 24 грудня у столичному Палаці спорту.

View this post on Instagram

Тіна Кароль започатковує щорічне свято напередодні Нового року під назвою «Різдвяна історія з Тіною Кароль»! ❄️ Спільно з телеканалом @1plus1_ua та проектом @zdiysny_mriyu , співачка запрошує усіх своїх шанувальників зустріти Новий рік та Різдво на великих святкових галаконцертах, що пройдуть 22 грудня (16-00 та 20-00), 23 та 24 грудня в столичному Палаці спорту. ❄️ Учасниками вражаючого дійства на сцені стануть видатні персоналії, які вразили своїми історіями та досягненнями в році, що минає. Артисти, спортсмени, політики, громадські діячі та талановиті діти – Тіна Кароль збере кращих з найкращих для святкування «головної ялинки країни». ❄️ «Різдвяна історія з Тіною Кароль» – це мультижанрове шоу, яке об’єднує музику, культуру та соціальну місію. ❄️ На концертах співачка разом з чуттєвим проектом «Здійсни мрію» втілить в життя великі мрії маленьких дітей, щоб подарувати цілющу радість і надію. Не залишить Тіна без уваги й глядачів у залі, адже просто під час концерту будуть розіграні коштовні новорічні подар
унки серед тих, хто прийшов на це шоу! ❄️ ❄️ Телеканал 1+1 покаже телеверсію галаконцерту «Різдвяна історія з Тіною Кароль» на різдвяні свята. ❄️Режисерами-постановникам концерту та телеверсії стануть @tri.direction Креативний продюсер проекту: @zavaduk, керівник управління Big entertainment shows 1+1 Production ❄️ Квитки на галаконцерт «Різдвяна історія з Тіною Кароль» можна придбати на сайті @karabas_com

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Відомо, що учасниками вражаючого дійства на сцені стануть видатні персоналії, які вразили своїми історіями і досягненнями у році, що минає. Артисти, спортсмени, політики, громадські діячі і талановиті діти — Тіна Кароль збере кращих з кращих для святкування “головної ялинки країни”.
“Різдвяна історія з Тіною Кароль” – це мультижанровое шоу, яке об’єднує музику, культуру і соціальну місію. На концертах співачка разом з чуттєвим проектом “Здійсни мрію” втілить в життя великі мрії маленьких дітей, щоб подарувати їм радість та надію. Не залишить Тіна без уваги і глядачів у залі, адже прямо під час концерту будуть розіграні цінні новорічні подарунки серед тих, хто прийшов на це шоу!

View this post on Instagram

#tinakarol #тинакароль Ph @spromojna

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


“Проектом “Різдвяна історія” я хочу об’єднати нас святом української музики, нагородити громадським увагою і визнанням справжніх героїв цього року, відродити традиції колядок, отримати задоволення від новорічного свята в колі друзів, сім’ї і своїх кумирів! Адже поки живі традиції – жива країна”, – каже Тіна Кароль. Телеканал 1+1 покаже телеверсію галаконцерту “Різдвяна історія з Тіною Кароль” на різдвяні свята.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here