Рита Дакота: “Я буду завжди любити колишнього чоловіка”

0
1240

28-річна Дакота важко переживала розлучення з Владом Соколовським, проте їй вдалося впоратися з болем завдяки доньці, близьким і творчості. Сьогодні співачка публічно зізналася в любові до Влада і презентувала кліп, який став для шанувальників Рити справжнім одкровенням.
Нещодавно, Рита Дакота представила на суд публіки новий кліп на композицію “Нові лінії”, зйомки якого проходили в Санкт-Петербурзі та на Балі. Ця робота завершує велику главу в творчості і житті співачки, пов’язану з її хворобливими відносинами та зруйнованим шлюбом.

І якщо спочатку Дакоту переповнювали негативні емоції по відношенню до Влада, який цинічно зрадив її, то тепер від них не залишилося сліду. Дакота вдячна йому за безцінний життєвий досвід.
“Я гортаючи величезну главу свого життя, в якій більше немає ні ненависті, ні образи, ні страху. На цьому місці залишиться лише прощення, подяка і величезна безумовна любов. Я любила свого чоловіка, люблю зараз і буду любити завжди, любити і дякувати навіть за найстрашніші хвилини, проведені наодинці з собою в кутку ванної на підлозі. Це найцінніший урок в моєму житті – навчитися любити і відпускати, бажаючи тільки добра”, – поділилася Рита в Інстаграмі.

У новій роботі Рити Дакоти немає спецефектів, декорацій і оптичних ілюзій, зате використані архівні кадри з участю Соколовського. Піаніно, на якому співачка грає на березі океану, було спеціально куплено для зйомок і привезено на індонезійський острів.
У фіналі вона спалює музичний інструмент, що є уособленням того, що Дакота назавжди прощається з минулим. Після цього співачка малює нові лінії долі на своїй долоні, показуючи тим самим, що готова рухатися вперед.

View this post on Instagram

«Новые линии». 1. В море и музыке нету обмана Молча смотреть и ни слова о главном Я – никак, а город спит. Я разлюбила стихи и романы Мне тишиной бы залечивать раны И я молчу аккордами Все говорят, что причины не надо Я проверяла, всё это неправда Как убежать от себя, всё о тебе отпустить? Но только нет повода, нету причины Не говори ничего, помолчи, мы Больше не склеимся, нет. Наши осколки во мне… Новые линии На ладони своей сама себе Без его имени Я рисую легко своей рукой Новые линии От мизинца и до запястья Просто прости меня За то что счастлива без тебя 2. В море и музыке нету обмана Солью по венам – всё кем остался Ты во мне погасший свет Завтра наступит, а в сердце бемоли Я не хочу, чтоб тебе было больно Так, как мне. Вот мой ответ. Ты разрешил мне себя ненавидеть, только во мне нет ни капли обиды. Тут нет палачей и врагов. Каждый учитель и Бог. Ты не обесценивай все эти чувства. Боль проживать это тоже искусство. Я оставляю тебе право быть тенью в толпе… ???. Спасибо за такую поддержку. Клип в «трендах» Youtube, песня на
1 месте в iTunes. Мне сегодня написали все друзья и знакомые, в вотсапе сотни писем.. Кажется, я сделала что-то достойное…

A post shared by РИТА ДАКОТА (@ritadakota) on


“У цю роботу ми вкладали проходження і прийняття етапу розлучення. Коли ти останній раз гортаєш альбом з фотографіями з минулого і кидаєш його у вогонь, щоб йти далі”, – розповіла режисер музичного кліпу і близька подруга Дакоти Карина Кандел.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here