Сексапільна Кеті Прайс повернеться на сцену через 13 років після програшу на “Євробаченні”

0
967

У Кеті Прайс безліч занять та захоплень, і якщо для одних вона більш відома як письменниця, то для інших вона в першу чергу співачка. Проте, бачити британську зірку на сцені фанатам не доводилося тривалий час, своє рішення вона прийняла після сімейних проблем.
Нещодавно Кеті Прайс повідомила про те, що готується випустити ще один альбом через тривалу паузу, але тепер не в комерційних цілях. Всі виручені кошти зірка планує передати в Британський фонд легенів. Зробить вона це з однієї простої причини. У минулому році співачка дізналася про те, що у її матері виявили невиліковну хворобу легенів. Ця звістка стала для Кеті ударом, і вона вирішила зайнятися благодійністю.

Крім цього, британська співачка зазначила, що співає виключно через пристрасть до музики. Випущений в минулому році синглі дівчина відгукується позитивно, акцентувавши свою увагу на тому, що в цей раз пісня була написана для неї, і повністю підходить Кеті. Але, вона не може сказати щодо композиції, з якої вона брала участь у відборі Великобританії на “Євробачення”. 13 років тому спроби взяти участь в музичному змаганні закінчилися для дівчини фатальним програшем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here