Селена Гомес категорично відмовилась від соціальних мереж

0
978

Лише нещодавно культова поп-зірка сучасності знову вийшла на велику сцену, як труднощі із минулого дали про себе знати. Селена Гомес, що раніше здобула славу найпопулярнішої жінки в Instagram, на відріз відмовилась від своєї участі у «віртуальному» житті. За словами зірки, саме соціальні мережі одного разу наштовхнули її на шлях, з якого вона не так давно зуміла зійти.
Не зважаючи на щиру посмішку Селени «на публіку», проблеми із психічним здоров’ям переслідують її і до сьогодні. Так, психіатричну клініку вона давно як покинула, але не проблеми, із якими вона там боролась. І, що не дивно, вони знову почали наступати зірці на п’яти. Відтак, Селена Гомес не знайшла іншого рішення, як повністю відгородити себе від соціальних мереж.

Співачка не тільки припинила навідуватись до власних профілів, вона із впевненістю видалила Instagram з усіх своїх пристроїв, щоб цілковито обмежити себе від спокуси повернутись до віртуального життя. Навіть на сторінки друзів не навідується, що взагалі складно вписати у рамки сприйняття сучасності. Менше з тим, Селена Гомес робить все, щоб почуватись щасливою.
За її переконанням, саме соціальні мережі додають до нашого життя жовчі, якої годі й позбутись. Разом з тим, ми звикаємо до неї та вважаємо подібне за норму. Співачка ж, у свою чергу, більше не хоче слідувати яким-небудь надуманим та неіснуючим стандартам. Як результат – залишила усі свої мережеві успіхи позаду. На превелике розчарування шанувальників.


Від шкідливих та життєво небезпечних соціальних мереж поп-зірка відлучилась впевнено та без зайвих вагань. «Соціальні мережі вводять мене в депресію. Вони змушують мене по-іншому дивитися на своє тіло і відчувати себе погано. Я гадаю, що для молодих людей, і для мене також, вкрай шкідливо витрачати весь час, зосереджуючись на усіх цих коментарях», – пояснює своє рішення співачка.
Раніше Селена Гомес заявляла, що чи не кожне висловлювання хейтерів сприймає аж надто болісно. Вони ж її довели до психічної нестабільності та змусили неодноразово переглянути ставлення до себе самої. Зараз зірка не хоче повторювати подібного. І, щоб прийти у норму, покинула інтернет.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here