Селена Гомес поборола депресію та зайнялась власним бізнесом

0
1012

Лише днями раніше повернулась до публічного життя, а вже вирішила взятись за наслідування модних тенденцій серед нинішніх голлівудських знаменитостей. Шанувальники не можуть натішитись, а Селена Гомес уже готується до презентації власного косметичного бренду. Що ж, у Ріанни та Леді Гаги може з’явитись серйозна конкурентна.
Поки годі й оцінювати масштаби ідеї загалом, але щось таки змушує повірити, що співачка не полишить задум на півшляху. Принаймні, усе свідчить про те, що Селена Гомес уже остаточно подолала наслідки виснажливої та затяжної депресії. Артистка не лише вперше за довгий час оприлюднила своє фото у власному профілі в Instagram, але й наважилась розповісти про свій розрив із Бібером.

Хоча й з моменту, коли культова пара розійшлась, минуло більш ніж чимало часу, співачка тільки сьогодні змогла зібратись із силами, щоб поділитись власними хвилюваннями. Що ж, перший крок зроблено. Залишається тільки сподіватись, що наступні атаки з боку хейтерів аж ніяк не зможуть вплинути на відтепер врівноважену та впевнену у собі Селену Гомес.
Менше з тим, що би не писали «диванні експерти», зараз у знаменитості і без них вдосталь турбот. Адже навіть при наявності статків бізнес відкрити не легко, що вже казати про зіркову косметику, що продається буквально на кожному кроці. Втім, Гомес із неабиякою ініціативністю готова займатись власним іменним бізнесом.
Цими днями бюро патентів і товарних знаків Сполучених Штатів уже зареєструвало новий косметичний бренд за назвою Selena Gomez. Громадськість швидко підхопила гучну новину та взялась за розслідування. У будь-якому разі, власника та спрямування нової торгової марки було визначити не складно.

Зважаючи на все, Селена Гомес займеться виробництвом косметики. Артистка продаватиме і парфумерію, засоби для догляду за шкірою, волоссям та нігтями. Втім, на зазначених пунктах зірка зупинятись не збирається. Слідом за неабияк успішною у цій сфері Кайлі Дженнер, Гомес спробує і свій бренд розкрутити до пристойних показників популярності.
Хоча, наразі співачка ні словом не обмовилась стосовно своєї бізнес-діяльності. Що очікувано, адже Гомес й загалом намагається уникати зайвих коментарів для преси. Поки вона цілком і повністю націлена на розробку стартової косметичної лінії від власного лейблу за промовисто назвою «July Moon Productions».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here