Селена Гомес верше після затяжної депресії з’явилась на сцені

0
447

Часи психіатричних клінік та затяжних депресій у житті Селени Гомес успішно минули. Ще з моменту розставання із «першим» для співачки коханням та власне заручин Джастіна Бібера минуло чимало часу, але прихильники поп-зірки таки зуміли знайти у собі витримку дочекатись, коли вона знову збереться із силами.
Як результат – терпіння було нагороджене. Селена Гомес таки змогла знову вийти у світ. Ба більше, ніхто не чекав, що відбуватиметься це настільки стрімко. Ще за останніх тижнів лікування співачка потроху з’являлась на публіці, хоча й намагалась всіляко уникнути зайвих поглядів. Вже тоді вона розважалась із друзями та виглядала щасливою, як і раніше.


Втім, після виписки із психіатричної лікарні ситуація стала ще яскравішою. Гомес одразу подалась до зйомок та студій звукозапису. Відтак, не минуло багато часу, як зірка презентувала свою неочікувану колаборацію у мережі. А зараз, спеціально до одного із найбільш масштабних творчих фестивалів Сполучених Штатів, вийшла на велику сцену.
Ніхто не сподівався на подібне, але Селена Гомес таки заспівала у дуеті із іменитою реперкою Cardi B, трапилось це вчора ввечері та безпосередньо зі сцени Коачелла-2019. Це був своєрідний дебют для співачки, адже за час лікування вона жодного разу не те, щоб концертів не давала. Гомес взагалі не з’являлась на людях та намагалась уникати зайвої метушні.

До сцени співачка обрала білий брючний костюм, що вдало контрастував із відкритим вбранням Cardi B. Вразила шанувальників не тільки неочікуваною колаборацією, але й розкішним довгим волоссям. Що цікаво, фестиваль Коачелла відіграв особливу роль на кар’єрному шляху Селени. Співачка упродовж десяти років виходила на сцену цього феєричного заходу, і навіть минулорічного концерту не пропустила.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here