“Сенсаційно”: реперка Cardi B готується до акторського дебюту

0
335

Вона – феміністка та одна із найбільш епатажних зірок реп-індустрії. На шляху до творчих перевтілень, Cardi B не зупиняло ніщо. Потрібно для яскравого кадру зайнятись грудним вигодовуванням у власному ж кліпі – не проблема. Еротичні відео для шанувальників «на щодень» теж не вважаються чимось неймовірним.
Реперка, що тривалий час «існувала» у рамках американських кордонів, уже як кілька років впевнено демонструє свою музику на світовій арені. Що цікаво, не так давно вона вступила в неординарний творчий симбіоз із виконавцем Бруно Марс, що славиться своєю проникливою лірикою. Як не дивно, їм вдалось вдало скооперуватись та зробити дійсно якісну відеороботу.

На цей раз, Cardi B подалась до світу кіно. Незабаром зірка репу з’явиться на великих екранах кінотеатрів, разом із Дженніфер Лопес, Констанс Ву та Лілі Рейнгарт. За усіма твердженнями, реперка зіграє головну роль у стрічці «Шахраї». Історія фільму базується на реальних подіях, висвітлених у матеріалі від New York Magazine за 2016 рік.
Історія розповідає про ворожнечу та початок війни між «хлопцями» із Волл-стріт та працівниками місцевого стриптиз-клубу, до якого багатії часто навідувались після роботи. Відтак, з огляду на сценічний образ Cardi B, вона принесе у стрічку неабиякого колориту.

«Я схвильована перед великою нагодою працювати у колективі таких динамічних жінок», – зазначає автор стрічки Лорін Скеферія. А також, керівник фільму додає: «Ми вдячні вам за те, що ви долучились до нас. І вже не сила дочекатись початку зйомок».
Що цікаво, жодних коментарів поки не було з боку власне Cardi B. Тим часом, немає також жодних подробиць і з майбутніх зйомок очікуваного сюжету. Втім, навіть цього достатньо, щоб прихильники поринули у круговерть подій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here