“Слідом за Рапсодією”: Елтон Джон розкриє власну правду

0
741

Після приголомшливих та оскароносних успіхів «Богемної рапсодії» годі й сподіватись, що інші не послідують за вдалим хайпом і не спробують поділитись власною «сповіддю музиканта». Позаду далеко не одна книга, присвячена або написана про Елтона Джона. Нарешті, Rocket Man готовий розповісти історію від першої особи. Уже цієї осені на полицях книжкових крамниць з’явиться автобіографія від культового виконавця.
Легенда музики, якій не так давно виповнився 71 рік, і надалі бере участь у концертних турах. Попереду ще один, присвячений його цьогорічній книзі-одкровенню, вихід якої Елтон Джон анонсував цієї п’ятниці. Хоча й назви та жодних інших подробиць поки не відомо, усі знають напевне, що уже в жовтні вона повинна з’явитись у продажу.


«Моє життя було божевільним катанням на американських гірках, і тепер я готовий розповісти Вам свою історію моїми же словами», – зізнається культовий виконавець на своїй офіційній сторінці у Twitter. Що цікаво, літературна сповідь музиканта з’явиться символічно до його остаточного виходу на пенсію, на що він наважиться одразу після «останнього» туру по п’яти континентах, що завершиться до 2021-го року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here