Солістка гурту Cranberries померла неочікувано

0
1491

Померла славетна солістка, уроженка Лімерміку, талановита музикантка Долорес О’Ріордан. Її знайшли мертвою у квартирі у Лондоні, їй було 46 років. Поки що, обставини смерті не розголошують.

Близькі і рідні підтвердили факт сумних обставин. Поліція ж стверджує, що смерть у досить ранньому віці вважається несподіваною, та покрита грифом секретності. А отже, вони вестимуть розслідування з цього приводу.

Її екс-бойфренд сказав: ” Я не можу повірити в  те, що вона пішла так рано. Ми балакали із нею по телефону пару тижнів назад, вона здавалася веселою і впевненою у собі. Розповідала, що збирається робити новий запис пісень. Та ще багато роботи чекає на неї. Я шокований. Нехай покоїться з миром.”

Зірка 90-х, яку прославили такі хіти, як ” Zombie” та ” Linger”. Нікто не знає, що увесь цей час вона страждала від біполярного розладу особистості, і звичайно, це доставляло їй купу проблем. У цьому вона зізналася лише у 2015 році.

Ось так стухають великі зірки на небосхилі музикального бізнесу. Але, свого часу їх сяйво робило нас щасливими і колихало великі маси людей, у голові котрих лунало і досі лунає ” it`s in your head zombie…….”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here