Співак Кендрік Ламар отримав “Пулітцера”

0
794

Американський хіп-хоп співак – Кендрік Ламар. По праву вважається новим “королем Західного Узбережжя”. Свій перший повноцінний проект випустив у віці 16 років, під назвою Y.H.N.I.C. Потім його помітили Top Dawg Entertainment – лейбл, який допоміг піти у широкий світ шоубізу.
Ламар дійсно доводить той факт, що коли самовіддано над чимось працюєш – обов’язково, рано чи пізно отримаєш відповідний зв’язок.

Виконавець має свій власний стиль передачі музики та слів пісень. Його стиль змішаний з декількох відомих, та влучно поєднаний під неповторним звучанням. З 2015 року Кендрік обов’язково щорічно випускає у світ новий альбом.
Отже, Ламар отримав премію “Пулітцера”, що видається за заслуги у світі музики, журналістики та культури. Традиція була заснована у 1917 році на честь померлого магната-журналіста Джозефа Пулітцера.
Звичаї підтримуються щорічно завдяки талановитим людям. Цього разу стиль самовираження репера передав усю важкість життя афро-американського народу. Альбом “DAMN” визнаний найкращим, співак представлений до нагороди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here