Світлана Лобода показала, як знімала свій “тверк” вагітною для нового кліпу “Superstar”

0
963

Відома українська артистка поділилася відео, що залишилося за кадром зйомок тизера SuperStar. Шанувальники LOBODA активно коментують та переглядають відео.
Деякі пишуть, що це вульгарно: Лобода з вагітним животом у новому кліпі спричинила скандал у мережі, який часто обговорюють у соцмережах. Тизер на її новий сингл SuperStar, який за кілька годин з моменту виходу набрав мільйон переглядів.


Поки одні захоплюються чудовою формою артистки, яка знімалася у відео на дев’ятому місяці вагітності, інші не вірять, що побачене може бути правдою.


Щоб розвіяти сумніви фанів, LOBODA показала відео зі знімального майданчика. Автором ідеї та режисером відео стала сама LOBODA. Тут думки прихильників розділились на “за” і “проти”.


Знімання відбувалися в каліфорнійській пустелі і тривали більше шести годин. Крім того, в ролику знімалися ще десять дівчат у стані вагітності. Всіх їх знайшли через соціальні мережі. До речі, до моменту виходу кліпу, сталась радісна новина: всі дівчата, які знімались в тизері стали мамами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here