Том Йорк зізнався, що завжди заздрив Джонні Грінвуду, гітаристу Radiohead

0
528

Нещодавно фронтмен Radiohead, Том Йорк, написав саундтрек до хорор-фільму «Суспірія». Це була його перша робота у такій галузі, бо раніше він займався лише безпосередньо Radiohead, сайд-проектом Atoms For Peace та сольною кар’єрою.
У інтерв’ю BBC Radio, Йорк висловився про свою роботу над саундтреком. Діджей задав йому питання, чи було легше йому наважитися на таке, знаючи, що Джонні Грінвуд, побратим по гурту, вже займався цим раніше. На це Том відповів: «Чесно кажучи, я трошки заздрив йому, тому що ніколи не зміг би зробити щось схоже».
«Джонні завжди був на крок попереду – він вміє читати й записувати музику, розуміє гармонію, роботу оркестру. Для останнього фільму Пола Томаса Андерсона («Примарна нитка» – ред.) він прочитав практично всі ноти творів того періоду, щоб випрацювати такий ж стиль написання музики (події фільму відбуваються у 50-ті роки 20 ст. – ред.). Я не вмію читати музику, тож я би такого ніколи не зробив».
Також він додав: «Коли мені запропонували написати музику до «Суспірії», то я подумав, що це все-таки фільм жахів, і мені не потрібно писати щось мелодичне. Я міг би просто обмежитися набором дивних звуків. Ця ідея мені сподобалася, бо це було би весело».
На тому ж шоу Йорк виконав на фортепіано одну композицію із «Суспірії», а також одну з найвідоміших пісень Radiohead, «Everything In Its Right Place».

Нагадаємо, що раніше Том анонсував вихід свого нового альбому, який має бути на політичну тематику, і максимально «не схожим на все, що він робив до того».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here