Топалов написав пісню у подарунок своїй дружині

0
426

Співачка та екс-ведуча шоу «Орел и Решка» упродовж року не зникала із перших шпальт глянців. Що важливо, не лише українських, але й російських. Адже Регіна Тодоренко, неочікувано для громадськості, заручилась із Владом Топаловим – російським музикантом.

Тим не менш, на цьому хід подій не спинився. У період підготовки до весілля зірка перебувала у «цікавому положенні». Відтак, офіційну частину укладання шлюбу пара відсвяткувала лише нещодавно, у колі найближчих. Не обійшлось без анонсування гучної вечірки влітку, де-небудь за кордоном. Преса не встигла вивідати деталі, як Регіна потрапила до пологового та народила сина.

Не дивно, що про майбутнє «велике весілля по-одеськи» усі забули і прийнялись за пошуки бодай якоїсь нової інформації про породілю. Часу минуло більш ніж достатньо, проте новина врешті з’явилась. Не «ексклюзивно» для якого-небудь столичного видання, а на офіційній Instagram-сторінці Тодоренко.
Чоловік Регіни та знаний російський виконавець Влад Топалов присвятив своїй дружині пісню – «Орел и Решка». Це неабияк зворушило новоспечену маму і змусило її опублікувати у соціальних мережах душевний пост, висловившись про усе пережите упродовж року. А ще – співачка пояснила, чому тривалий час жодним чином не ділилась деталями з радісних подій.

View this post on Instagram

Ребята , дорогие наши, мы благодарим вас за терпение и уважение к нашему самому прекрасному событию в мире. Большинство из вас привыкли, что все артисты сразу выставляют на показ свою личную жизнь. Мы с Владиславом Михайловичем мыслим немного по-другому и очень трепетно относимся к тому, что происходит между нами. Поэтому лишний раз боимся громко кричать о своей любви. Уверена , многие, особенно те, кто уже стал родителями, поймут нас правильно. 5-го декабря свершилось большое чудо – в нашу жизнь пришёл новый ЧЕЛОВЕК. К этому событию мой муж написал для меня песню #ОРЕЛИЛИРЕШКА . ❤️❤️❤️Благодарю тебя, любимый @vladtopalovofficial ! Как только я её услышала , сразу же взялась за создание клипа!!! Чтобы много не писать , пусть за нас скажет наша песня и маленькая, но уже такая грандиозная история ?? ССЫЛКА на полное видео в профиле #регинатодоренко #регинапутешественница??? #владтопалов Режиссер – @richlazarus #орелирешка

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


«Усі звикли, що більшість артистів відразу діляться новинами з особистого життя. Ми з Владиславом Михайловичем мислимо дещо інакше та дуже бережно ставимось до того, що відбувається між нами. Не хочемо зайвий раз гучно заявляти про своє кохання. Впевнена, нас зрозуміють правильно. Особливо ті, що стали батьками», – підписала Тодоренко власноруч змонтований відеоролик до пісні свого чоловіка.

Новий ліричний трек Влада Топалова став «грандіозною історією» його стосунків із коханою (віднедавна) дружиною. Неможливо не звернути увагу також на особливу назву пісні. «Орел и Решка» радше нагадує відповідь на «Ад и Рай» – романтичну композицію від дуету Тодоренко та Лаврентьєва.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here