“Тур під загрозою”: фани Раяна Адамса вимагають, щоб їм повернули гроші

0
333

У лютому світом “прогримів” величезний скандал: американського вокаліста Раяна Адамса звинуватили у сексуальному насильстві одразу над сімома жінками. Жертви кажуть, що він маніпулював ними на музичному підґрунті, говорив про співпрацю, спільні пісні. Після цих звинувачень деякі британські шанувальники сказали, що вони не хочуть йти на його концерти, доки ця заява не буде доведена або спростована.
Квитки на концерти у Великій Британії все ще продаються,а от компанії з їхньої реалізації відмовчуються. Це призвело до того, що деякі фани були змушені звернуся до засобів масової інформації, щоб вимагати відшкодування від музичних закладів та компаній, що займаються продажем.

У соціальних мережах прихильники схвильовані ситуацією, яка склалася. Одна з шанувальниць витратила близько 50-ти фунтів, щоб побачити Раяна у квітні, але зараз відчуває себе «дуже шокованою» звинуваченнями, висунутими проти нього. У мережі вона пише: “Коли я прочитала звинувачення, це дуже засмутило мене, і я вирішила, що я не хочу йти на його концерт”.
Журналіст “Нью-Йорк Таймс” Алекс Маршалл коментує пасивність компаній: “В музичній індустрії має бути чіткість з цього питання. Я намагався поговорити з компаніями, що займаються продажем квитків, але вони відмовчуються. Це залишає людей у невідомості”. Він вважає, що вони мають увійти в положення фанів, які дізналися таку інформацію про свого кумира, і повернути їм гроші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here