“Ви його не впізнаєте!”: російський співак Діма Білан кардинально змінив імідж

0
365

Знаний російський співак 2000-х Діма Білан продовжує свою музичну кар’єру, хоч його популярність вже не на такому високому рівні, як була раніше. Незважаючи на це, виконавець продовжує творити і радувати свою аудиторію. Діма Білан на своїй Instagram-сторінці неабияк здивував фанів: він вирішив кардинально змінити імідж і перефарбуватись у блондина.
Улюбленець підлітків минулого десятиліття позаду. Тепер Діма Білан – це дорослий та мужній чоловік, який заворожує жінок одним лише поглядом. Новий імідж як нове дихання. “Цього разу я на світлому боці,” – пише співак про свій новий образ на Instagram-сторінці.


“Неочікувано” – саме це слово найчастіше можна побачити у коментарях під новими світлинами виконавця. Частина його прихильників у захваті від нового образу Білана, інші ж, в свою чергу, не добираючи слів критикують таке сміливе перевтілення зірки.
Так чи інакше: зміни завжди на краще. Білан також показав у своєму Instagram зворушливі фото з фотосесії вже з новою зачіскою та з його мопсом і написав: “У найбільш непідготовлені моменти і кадри виходять живішими за живих. Ось вам позитиву від палених відтінків”. Підписники Біла, щоправда, більше оцінили симпатичного мопса, аніж його нову зачіску.


Нагадаємо, що пік популярності Діми Білана припав на 2005-2010 роки. У 2006 він вперше поїхав представляти Росію на міжнародному музичному конкурсі “Євробачення” з піснею “Never let you go”, однак тоді посів друге місце. Через два роки після поразки він повернувся і з композицією “Believe” таки виборов перемогу.
Наразі Діма Білан не користується популярністю в Україні. Можливо, у Росії він досить суперзірка, та, зважаючи на російсько-українські стосунки, російські виконавці ще ой як не скоро знову з’являться на українських сценах чи музичних каналах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here