За що корейський посол нагородив Надю Дорофеєву?

0
1357

Посол Республіки Корея в Україні особисто нагородив співачку. Солістка дуету «Время і Стекло» підтримала хід Кардаш’ян, що далеко не перший рік цікавиться корейською культурою. Дорофеєва зайнялась популяризацією іменитих корейських дизайнерів в Україні, а також корейської музики. Співачка навіть брала участь у концерті співдружності країн – у 2016 році.

Безпосередньо за внесок у становлення корейського іміджу в Україні і розвиток k-pop культури, Посольство Кореї удостоїло артистку спеціальною нагородою. «Упродовж кількох років я захоплююсь Кореєю і не втомлююсь зізнаватись у своїй прихильності до корейської моди, дизайну, музики і культури загалом. Я пишаюсь, що саме ця країна надихнула на створення концепт-стора унікальних речей корейських брендів. І завдяки таким ініціативам, як «Україна і Корея», українські артисти мають можливість представляти свою країну на світовій арені», – висловилась стосовно не такої уже й неочікуваної нагороди українська співачка.

View this post on Instagram

Уже несколько лет я не устаю восхищаться Кореей и признаваться в любви корейской моде, музыке, дизайну, k-pop культруре. И горжусь, что именно эта страна стала вдохновением для появления концепт-стора @sododo.official и участия @vremyaisteklo в музыкальном празднике дружбы Ukraine like Korea. Для меня большая честь получить награду от Посольства Республики Корея в Украине за вклад в укрепление корейского имиджа в Украине и украинского имиджа в Корее, популяризацию k-pop культуры, корейской моды и музыки из рук Посла Республики Корея в Украине Ли Янг Гу. Благодарю Николая Георгиевича Баграева за вдохновляющие инициативы и внимание к украинским артистам. Уверена, что это начало большой творческой и музыкальной дружбы!

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Церемонію нагородження відвідали продюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова і Почесний Консул Республіки Корея Микола Баграєв, що за сумісництвом ініціатор музичної акції «Ukraine like Korea».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here