“Заборонено контрактом”: Каньє Вест прагне відставки

0
519

Чи не найвідоміший представник світової реп-індустрії вимагає «отримати свободу». Реакція від британської медіагрупи EMI не змусила на себе чекати. Цієї п’ятниці музичне товариство зробило свій перший зворотній крок: згідно з контрактом, Каньє Вест немає права на «пенсію».
Тим не менш, зірка хіп-хопу не бажає припиняти своїх спроб. Ще минулоріч Каньє заявив в одному зі своїх офіційний інтерв’ю: «Коли ви чуєте про 400-річне рабство, яке спровоковане одним рішенням. Це схоже на в’язницю, до якої ми потрапляємо у власній же свідомості».

Провокативний коментар викликав бурхливу реакцію громадськості. Всі одразу зрозуміли, що виконавець таким чином вперше публічно заговорив про своє небажання надалі працювати на студію звукозапису EMI. Медіагрупа буквально таки забороняє «нероботу». За період контракту Каньє Вест немає права поставити під сумнів його чинність. Ба більше – вимушений слідувати рекомендаціям EMI з питання творення нових треків.

Не минуло багато часу, як репер розпочав судовий процес. Не виключено, що студія EMI була до цього готова. Ще із січня цього року Верховний суд Лос-Анджелесу почав розглядати справу на питання інтелектуальної власності, яку, за свідченням Каньє, у нього намагаються конфіскувати. А також, обговорюється проблема постійної зайнятості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here