Загинув учасник культових гуртів Джим Родфорд

0
646

У Великій Британії трагічно пішов із життя Джим Родфорд, бас-гітарист таких популярних на батьківщині рок-груп, як The Kinks і The Zombies. Музикантові було 76 років. Про це повідомляється на офіційній сторінці Facebook The Zombies.

“З глибоким сумом я дізнався вранці 20 cічня, що мій дорогий кузен і старий друг Джим Родфорд помер після того, як впав зі сходів”, – написав Рід Арджент, засновник колективу. За його словами, Родфорд був першою людиною, запрошеною в The Zombies в 1961 році.

Як зауважив музикант, точна причина смерті його товариша встановлюється. До слова, інформацію про трагедію підтвердили також інші його друзі та рідні, пише The Telegraph.
Крім того, слова жалю у своєму Twitter написав учасник The Kinks Дейв Девіс: “Мене повністю спустошила та розбила ця раптова втрата. Не можу зібрати слова до купи. Це такий шок. Я завжди думав, що Джим житиме вічно. Справжня зірка рок-н-ролу, великий друг, музикант і людина. Він був незамінною частинкою у The Kinks пізнього пріоду. Спочивай з миром”, – зазначив він.

Джим Родфорд народився 7 липня 1941 року. До The Zombies він приєднав у 1961 році, однак у 1968-му гурт розпався. Учасником The Kinks басист став у 1976 та пробув тут до самого кінця колективу, який відбувся у 1996-му.
Останній його виступ пройшов шість днів тому на фестивалі у Флориді. У музиканта залишилася 56-річна дружина та три покоління Родфордів. Додамо, що перед смертю він працював над автобіографією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here