Заміжня Майлі Сайрус зізналась, що її досі приваблюють жінки

0
335

Скандальна американська виконавиця більш ніж часто шокує світ революційними поглядами на гендер. Майлі Сайрус ніколи не зважала ні на зобов’язання, ні на каблучку на безіменному пальці. Ніщо не зупиняло зірку перед боротьбою із об’єктивізацією жінок. Єдине, що завжди залишалось «за лаштунками» – те, як її громадська діяльність впливає на шлюб.
Її зірковий чоловік, кіноактор Ліам Гемсворт, ніколи не висловлював протилежного бачення на прикру дійсність жіночої частини населення. Щонайменше, у ЗМІ не з’являлось і натяків на розбіжності із Майлі Сарус. Сама ж артистка намагається тримати подробиці своїх подружніх відносин у таємниці, характеризуючи їх небагатослівним означенням «складно».

View this post on Instagram

@ELLEusa August cover! Link in bio! ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


Цього ж разу знаменитість наважилась розповісти більше, ніж, на її думку, шанувальники цього потребують. Спеціально для серпневого випуску іменитого глянцю «Elle» Майлі Сайрус заговорила про свою нетрадиційну орієнтацію, плани на дітей та стосунки із чоловіком. Не обійшлась знатна голлівудська зірка і без висловлення власних громадських позицій.
Сайрус неодноразово раніше заявляла, що її стосунки із Ліамом Гемсвортом ніколи не були простими. І, що очікувано, після одруження тенденція залишилась незмінною. Разом з тим, не зважаючи ні на що, артистка дуже цінує свої «нетипові» подружні стосунки. Хоча й відмовляється розповідати про них на публіку. Мовляв, «не зрозуміють і не треба».

View this post on Instagram

@ELLEusa August issue! Link in bio! ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


Не обділила шанувальників зірка і подробицями з особистого життя, більш «особистого», аніж шлюб. Майлі Сайрус вкотре заявила, що її і надалі сексуально приваблюють жінки. «Невже люди дійсно думають, що я приходжу додому і, стоячи у фартусі, готую обід?», – сміється співачка. До того ж, зауважує, що заміжжя аж ніяк не вплинуло на її сексуальні вподобання.
Заговорила знаменитість і про плани на дітей. Точніше, про їхню відсутність. Майлі Сайрус неабияк обурює, наскільки жалісно на неї дивляться люди після подібних зізнань. Ніби вона черства та безсердечна, що аж ніяк не збігається з дійсністю. А вся справа у тому, що Сайрус поки не відчула прагнення «підтримувати популяцію на планеті», у чому Ліам Гемсворт цілком з нею солідарний.

View this post on Instagram

@ELLEusa August issue! Link in bio! ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


«Чому нас завжди вчили, що себе треба ставити на друге місце, а того, кого любиш, на перше? А якщо любиш себе, тоді що?», – спробувала Сайрус заговорити і на питання легалізації абортів. Стосовно чого, варто зазначити, зірка завжди була цілковито «за».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here