Жахи із передозуванням знеболюючих Том Петті

0
682

Восени 2017 року пішов з життя Том Петті. Він страждав від болей після перелому стегна, та був змушений приймати багато знеболюючих. На цей раз доза видалася летальною. Так стверджували його близькі родичі. Вони вірили у те, що він не дотримувався припису врачів та зловживав ліками.

Зробімо флешбек до історії музики. Том Петті легендарний музикант, засновник группи Tom Petty and the Heartbreakers, натхненний музикою  the Beatles, свого часу став праотцем нової хвилі у рок-музиці. Також він мав нагоду попрацювати з Бобом Діланом.

Повертаючись до питання із передозуванням, в Америці дуже бурхливо стали підіймати тему опіатів, що приписують у якості знеболючих. Вже не перша зірка пішла таким чином із життя. Так, біль Петті був нестерпним, і він постійно збільшував дозу. Так казали його рідні.

Як згодом показав розтин тіла Петті, був відказ семи життєважливих органів. Та, ще за життя знеболюючі викликали в нього залежність. Тобто музикант все більш страждав від болю і становився наркозалежним. На привеликий жаль, так світ втратив багато талановитих людей. Але, нікто не підіймає це на широкий загал. Чи, досі не підіймав? Публіка почала бити паніку. Люди обурені! Може, то на краще?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here