“Жодних фото!”: Ед Ширан страждає через психічні недуги

0
435

Нерідко примарна слава прикрим чином впливає на здорове самопочуття знаменитостей. Депресія, наркоманія чи алкоголізм – справа звична для тих, кому не сила втекти від власного обличчя. Культовий британський виконавець Ед Ширан серед винятків не опинився. Співак, що впевнено займає п’яте місце у списку Forbes за показником прибутковості творчості, теж страждає через духовні недуги.
І шалений дохід розміром у 110 мільйонів «зелених» не зумів затьмарити прикрих наслідків світової популярності. Психічне здоров’я Еда Ширана погіршується із дня на день. Наразі артист на відріз відмовляється покидати власну оселю без зайвої потреби. Разом з тим, співак перестав спілкуватись із багатьма своїми друзями, залишивши у вузькому оточенні винятково чотири особи.

«Я стурбований щодня», – не без смутку заявляє Ед Ширан. Він навіть припинив користуватись телефоном, щоб позбутись тиску з боку соціальних мереж. Хоча й подібне рішення аж ніяк не вплинуло на загальний психічний стан артиста. Єдине, що тішить – йому не погіршало. І, як би це не дивувало громадськість, а виною всьому стало ніщо інше, як приголомшлива популярність музиканта.
Зрештою, не варто забувати, що публічні особи не вперше зіштовхуються із подібним явищем. Світ і досі не може оговтатись після раптового «божевілля» улюбленої усіма Брітні Спірс. А, що стосовно депресій, то їх доводилось переживати чи не усім представникам голлівудського зіркового бомонду (і не тільки голлівудського, але зараз не про це).

Але в Еда Ширана ситуація дещо відмінна від депресивного стану. Артисту буквально важко дихати через власну популярність. І навіть якщо його таки вдається витягнути із чотирьох стін задля ранкової прогулянки, звичайне прохання «сфотографуватись» викликає в музиканта шквал неприємних емоцій. Не дивно, що Ед Ширан раптово для шанувальників вирішив ізолювати себе від світу. Точніше – світ від себе.
Варто зауважити, що не так давно у мережі з’явились чутки стосовно таємного одруження співака із подругою дитинства. Не виключено, що розповсюдження подібної новини тільки усугубило психічне здоров’я Ширана. Залишається тільки сподіватись, що відречення від публічного життя піде артисту на користь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here