Зірки розвозили безплатно піцу, щоб зібрати кошти для воїнів

0
1354

Лідери гуруту ”Бумбокс”, ”Дахабраха” і режисер Сеїтаблаєв стали на кілька днів кур’єрами, щоб допомогти воїнам і придбати устаткування. Доставка такої піци вартувала шістнадцять з половиною тисяч гривень. На квадрокоптер потрібно 50 тисяч гривень. За кілька днів вдалось зібрати необхідну суму і навіть більше 500 000 гривень. Решта коштів будуть  використані для потреб інших бригад.
Був влаштований аукціоний, де у якості лотів були представлені зірки, а саме: лідер гурту ”Бумбокс” Андрій Хливнюк, режисер Ахмет Саїтаблаєв та соліст ”Дахабрахи” Марко Галаневич.

Своїми враженнями від новї ролі кур’єра поділився лідер гурту ”Бумбокс”. Андрій Хливнюк вперше спробував себе у ролі кур’єра, гроші за достваку не брав. Адже основною ідеєю було зібрати кошти на квадрокоптер для 58-ї. Хливнюк сказав, що найскладнішим у доставці піци виявилось втриматись і не з’їсти її. Однак доставляти піцу чи ненайменше, що я можу зробити для воїнів, що мерзнуть по окопах.

Засновник фонду ”Повернись живим”, Віталій Дейвега розповів, що перед святами потрібно зробити щось хороше. Коли дізнались про потребу 58 бригади у коптері вирішили організувати аукціон. Організатори аукціону кажуть, що кірм допомоги воїнам, вони ще й звели одних фантастичних людей з іншими і дали їм можливість зробити добре діло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here