Золотий голос України: Олександру Пономарьову виповнилось 45 років

0
1169

Народний артист України Олександр Пономарьов святкує свій 45-й день народження! Факти ICTV пригадують найцікавіші факти про життя співака.

Талант Олександра Пономарьова батьки помітили з дитинства, однак через фінансові труднощі дати йому музичну освіту або купити інструменти не могли. Свою першу пісню Свята Анна майбутній артист написав у 12 років і виконав під вікнами однокласниці, яка дуже йому подобалася.
Зараз Олександр Пономарьов є засновником і власником одного з кращих продюсерських центрів в Україні – З ранку до ночі. Крім того, деякий час він був телеведучим кулінарної програми, а також тренером музичного шоу на одному з українських телеканалів.

Відомо, що Пономарьов був одружений двічі. Протягом 10 років він жив у цивільному шлюбі з дочкою відомого українського композитора Миколи Мозгового Оленою. Пізніше, у 2006 році, співак одружився зі студенткою Вікторією Мартинюк, проте через 6 років пара також розійшлася.
Незважаючи на те, що співакові неодноразово приписували романи з молодими і красивими дівчатами, про нинішній сімейний стан золотого голосу України нічого не відомо. Поки Пономарьов виховує 19-річну доньку Женю та 10-річного сина Сашка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here