Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeУкраїнаСвітська хронікаЛілія Ребрик показала фігуру в купальнику: відверті фото з Туреччини

Лілія Ребрик показала фігуру в купальнику: відверті фото з Туреччини

З нагоди свого 40-річчя ведуча Лілія Ребрик відправилася в Туреччину. Зірка, яка звикла вражати публіку вишуканими образами, вперше за довгий час сфотографувалася в купальнику.
Травневу відпустку Лілія Ребрик проводить з чоловіком і двома доньками. Саме коханий зробив дружині такий фантастичний сімейний сюрприз на ювілей. Схоже, він і є автором відвертих фото знаменитості.
Для відпочинку на пляжі акторка обрала блискучий чорний купальник – провокативний бюстгальтер без бретелей і крихітні трусики. Свій образ вона довершила лише сережками й не стала наносити макіяж.

Попри сміливий look Лілія Ребрик демонструвала в кадрі відверті пози. Мокрою вона засмагала на піщаному пляжі, звабливо склавши груди. Зірка розважалася у воді, щиро усміхалася й не прикривала груди, які ледь втримував бюстгальтер.
Ребрик засвітила фігуру з найкращих ракурсів, похизувавшися танцювальними ніжками та підтягнутим тілом. “Море – моя любов, моє місце сили. Іноді це просто необхідно, зануритися з головою в воду”, – поділилася натхненна ведуча.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments