Субота, 13 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівЛілія Ребрик замилувала новим сімейним фото: рідкісний кадр з батьками і сестрою

Лілія Ребрик замилувала новим сімейним фото: рідкісний кадр з батьками і сестрою

Ведуча Лілія Ребрик з чоловіком і доньками живе в столиці, а її батьки – за сотні кілометрів у рідних Чернівцях. Тому рідкісні сімейні зустрічі особливо цінні для зірки. Одну з них вона показала в мережі.
Батьки Лілії Ребрик – Іван і Віра Тодорюк – навідали знамениту доньку, яка через карантин оселилася в заміському будинку під Києвом. У гості приїхала й молодша сестра акторки Юліана, котра також мешкає в столиці. Велика сім’я активно провела час на свіжому повітрі.
Дідусь і бабуся грали з молодшою онукою Поліною у квача та футбол. Схоже, попереду в них насичений вікенд. Згодом родина Лілії Ребрик влаштувала зворушливу фотосесію.


Для сімейної зйомки зірка підібрала обтислі чорні штани, светр пудрового кольору, біле взуття та об’ємний темно-синій пуховик зі срібними вставками. Волосся вона залишила розпущеним і не стала наносити косметику. 2-річна донька ведучої Поліна позувала на шиї в дідуся, тоді як старша Діана фотографувалася поряд з татком і бабусею, тримаючи на руках омріяного песика Діксі.
“Щастя, коли батьки поруч. Затишного родинного вечора”, – написала Лілія Ребрик.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments