П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиЛука Гуаданьїно став новим режисером ремейка "Обличчя зі шрамом"

Лука Гуаданьїно став новим режисером ремейка “Обличчя зі шрамом”

Під час Венеціанського кінофестивалю режисер Лука Гуаданьїно («Назви мене своїм ім’ям», «Суспірія») розповів про свій новий проєкт. Студія Universal Pictures вже кілька років мріяла зняти рімейк класичного фільму «Обличчя зі шрамом» і тепер готова приступити до зйомок з Гуаданьїно на посаді режисера. Режисер пояснив, чому погодився взятися за проєкт:
«Мені цікавий Тоні Монтана. Він архетип американської мрії. При цьому кожна версія «Обличчя зі шрамом» належить своїй епосі. Мій варіант історії вийде через 40 років після попереднього. І це головне в «Обличчі зі шрамом», у рімейку важливо показати, що Тоні – не просто персонаж, а архетип».
Лука Гуаданьїно вже знає, як зробити, щоб фільм став успішним: «Найважливіше для ремейка: А) сценарій повинен бути відмінним – і він дійсно такий; Б) наш Тоні Монтана повинен бути нашим сучасником, я не хочу нікого наслідувати; В) фільм повинен бути шокуючим. Коли я розповідав вам про «Суспірію», то дотримав цю обіцянку. І в цей раз обіцяю, що здивую вас своїм фільмом. У фільму Браяна Де Пальми був рейтинг R, тому я хочу, щоб і мій фільм отримав велику букву R».
Оригінальний фільм «Обличчя зі шрамом» був знятий Говардом Хоуксом у 1932 році, рімейк Браяна Де Пальми вийшов у 1983 році. Очікується, що студія Universal постарається закінчити роботу над новим фільмом у 2023 році, до ювілею картини Браяна Де Пальми.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments